النگوی طلا

خواب دیدن ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. کسانی که مشکل عصبی دارند و یا دچار استرس می شوند، معمولا زیاد خواب می بینند. اما برخی از خواب ها، خواب های صادقانه هستند. این خواب ها تعبیر می شوند. باید بدانیم تعبیر خواب النگوی طلا اگر صادقانه باشد چه می تواند باشد؟

خواب دیدن دیگر به بخشی از فرایند زندگی برخی از افراد تبدیل شده است. این افراد بدون این که خواب ببینند خوابی نخواهند داشت. اما این که خواب های تعبیری دارند یا خیر، نظر های متفاوتی وجود دارد. زنان بسیاری هستند که خواب النگوی طلا می بینند. تعبیر خواب النگوی طلا توسط افراد زیادی در دنیا انجام شده است.

این که یک زن یا مرد در خواب النگوی طلا ببیند. تعبیر های متفاوتی خواهد داشت. معمولا دیدن خواب النگوی طلا توسط مردان چندان مناسب نیست. اما اگر زنی خواب النگوی طلا ببیند ممکن است خواب صادقانه باشد.

خواب های صادقانه توسط هر کسی و در هر موقعیتی دیده نمی شوند. از طرفی خواب اگر صادقانه باشد تعبیر دارد. در غیر این صورت اگر خوابی از جانب کسی دیده شود، ممکن است تعبیر خاصی نداشته باشد و صرفا به یک خواب معمولی شباهت داشته باشد.

تعبیر خواب النگوی طلا با تعبیر خواب دستبند های طلا متفاوت است. کشور ایران معبرین معتبری در زمینه تعبیر خواب دارد. یکی از این معبرین معتبر اقای مطیعی تهرانی می باشد. ما در این مقاله به تعبیر خواب النگوی طلا از دیدگاه معبرین مختلف دنیا می پردازیم.

تعبیر خواب النگوی طلا از دیدگاه معبران غربی

اگر چندین بار در خواب النگوی طلا ببینید باید این خواب ها را نوعی اخطار به شمار آورید. اخطار برای این که شما در آینده قرار است کاری را به صورت قطعی انجام دهید، که بسیار به آن علاقه مند هستید.

کسانی که در طول روز درگیر این مسئله می باشند، که قرار است یک تعهد بزرگ بر عهده بگیرند. یا این که یک وظیفه ی بزرگی را انتخاب نموده اند، اگر با میل قلبی باشد، تعبیر خواب النگوی طلا است. خواب دیدن همیشه به اتفاقات روزانه ی شما بستگی دارد.

زمانی که تصمیم مهمی در طول روز گرفته می شود می تواند منجر به خواب دیدن شما در شب شود. مثلا وقتی تصمیم دارید ازدواج کنید و یا مسئولیت بزرگ یک زندگی جدید را بر عهده بگیرید ممکن است خواب النگوی طلا ببینید.

تعبیر خواب النگوی طلا پیش از وارد شدن به زندگی مشترک می تواند تعبیر مسئولیت پذیری شما باشد. یا این که وقتی خواب النگوی طلا دیدید، باید منتظر این موضوع باشید که ممکن است در مسیر زندگی خود با عشق یا تعصب روبه رو شوید. از آنجایی که تازه عروس و تازه دامادها پیش از ازدواج استرس بسیاری دارند. زیاد در خواب خود النگوی طلا می بینند.

تعبیر خواب النگوی طلا برای این افراد به معنای نوعی تعهد بین زوجین است. پس نباید نگران باشید که تعبیر نادرستی دارد. همیشه تلاش کنید خواب های خود را از دیدی مثبت تعبیر نمایید. این که خواب شما تا چه حد می تواند بر روی زندگی شما تاثیر بگذارد، بسته به نوع دید شما به تعبیر خوابتان است.

برخی از معبرین غربی در برخی موارد تعبیر خواب النگوی طلا را چنین بیان نموده اند.” زمانی که شما در موقعیتی قرار می گیرید و باید دست به انتخاب بزنید، میزان رضایت شما از این موقعیت می تواند تعبیر خواب شما از دیدن النگوی طلا باشد.

برخی از افرادی که خودشان را وقف خانواده می کنند. به نوعی تمام هزینه های خود را برای خانواده خرج می کنند و مسئول حمایت از خانواده ی خود را دارند، زیاد در خواب النگوی طلا می بینند. پس تعبیر خواب النگوی طلا از نگاه مردم غرب همیشه نوید خوشبختی و امید می دهد.

تعبیر خواب النگو طلا

خواب دیدن النگوی طلا و تعبیر آن توسط معبران ایرانی

ما در کشور ایران معبرین معتبری در زمینه ی تعبیر خواب داریم. یکی از این معبرین به نام که در مورد هر مسئله ای تعبیر خاصی نموده است آقای مطیعی تهرانی می باشد.

دیدن النگوی طلا در خواب نشان از زینت دست بودن است. از این رو برای تعبیر خواب النگوی طلا به عملی اشاره می کنند که فرد در انجام دادن آن با خود صادق است. به نوعی در انجام این عمل نیت خالصانه ای داشته و حتما آن را انجام می دهد.

آقای منوچهر مطیعی تهرانی در تعبیر خواب دیدن النگوی طلا چنین بیان نموده اند:” اگر درخواب ببینید که النگوی طلایی در دست دارید یا این که تعدادی النگوی طلا در دستان شما وجود دارد، به این معناست که نسبت به کسی تعهد می پذیرید.

در برخی موارد نیز نشان از این است که شما نسبت به کسی یا چیزی دینی دارید که ادا نکرده اید. و به نوعی مدیون به حساب می آیید. کسانی که معمولا خواب های آشفته می بینند نمی توانند تعبیر درستی برای خواب های خود بدست آوردند. اما این که در یک خواب نماد درستی از شی ای نشان داده شود حتما تعبیر دارد.

مثل تعبیر خواب النگوی طلا که صرفا شخصی در خواب فقط النگوی طلا ببیند. نه این که حاله ای مبهم از النگویی در دست باشد و حتی نداند این النگو طلا بوده است یا چیز دیگر.

اگر مردان در خواب النگوی طلا بر دست ببینید، تعبیر خوبی نخواهد داشت. این تعبیر خوب فقط درمورد خواب دیدن زنان صدق می کند.

طلای زیاد

تعبیر خواب النگوی شکسته و یا گم شده در خواب

برخی افراد خواب می بینند که النگوی طلای آنها گم شده است یا شکسته شده است. آنلی بیتون می گوید: زمانی که در خواب دیدید النگوی طلای شما گم شده است به این معناست که با مشکلات فراوانی در آینده روبرو خواهید شد.

یا این که زیان بزرگی به شما خواهد رسید. اما اگر درخواب ببینید النگوی طلایی را پیدا کردید، نشان از ثروتمند شدن است.

در جایی دیگر برای تعبیر خواب النگوی طلا، شکسته شده می گوید: اگر در خواب ببینید که النگوی طلایی داشته اید و آن به نحوی شکسته شده است، نشان دهنده ی مسئولیت نپذیرفتن شما و یا شخص دیگریست. مثلا کسی قصد داشته است مسئولیت حمایت از شما را به عهده بگیرد اما متاسفانه پشیمان شده است، در این حالت ممکن است شما خواب النگوی طلای شکسته شده را ببیند.

یا در موارد دیگر اگر در خواب ببینید النگوی طلای شما توسط کسی شکسته شد، نشان از این است که آن شخص هیچ گونه تمایلی به کمک و همکاری با شما ندارد. و تصمیم دارد از مسئولیت پذیری با شما سر باز زند.

هر تعبیر خواب النگوی طلا بسته به موقعیت و شرایط خواب گذار متفاوت است. پس نمی توانیم به صراحت بیان کنیم همه ی کسانی که این خواب ها را می بینند حتما با این تعبیر ها مواجه می شوند.

7 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر میخواستم تعبیر دقیق یه خواب رو بدونم .من یه دختر مجردم ک یه خواستگار خوب دارم و با خانوادم علاقه مندیم ب این ازدواج ولی مادرم دچار نگرانی هست نسبت ب این ک چیزی نباشه که این مسله سر نگیره بعد این افکار و نگرانی صب خواب میبینه که تو یه مجلسی بود که یه عده ادم ناجور دورش بودن کسایی ک در عالم خواب انگاریه مدت باهاشون کار خلافی و انجام میداده و در اون لحظه پشیمون بوده ونمیخواسته ادامه بده و بهشون میگه اگه این دستمو هم ببرید دیکه خلاف نمیکنم همون لحظه دست چپش ک بهش اشاره کرده بودو میبینه ک یه عالمه توش النگویه طلاس چندتا بیشتر از اونیه ک خودش داشته شده بود.میخواسم بدونم تعبیرش چیه

 2. با سلام..من خواب دیدم یک مشت خاک به مدیر گروهمان دادم و به او گفتم مثل من به ان دعا بخواند و به پیشانیش بمالد..و بعد از ان دیدم رد و عدد النگوی طلا در دست دارم..ممنون ميشم برايم اين خواب را تعبير كنيد.

 3. اینکه تعبیر خواب رو بادید مثبت وحرفای قشنگ بیان کردین خوشایندهست .مرسی ازانرژی مثبتتون . ر

  1. سلام و عرض ادب
   خواهش میکنم انجام وظیفه کردیم
   خوشحالیم که تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم

 4. من در خواب دیدم که همه ی النگو هام شکسته و ریختن توزمین جمع می کردم می گذاشتم تو جیبم

  1. سلام وقت بخیر
   اگر در خواب ببینید که النگوی طلا در دست خود شما شکست معنی خواب مشکل با همسر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *