سبزی پاک کردن دسته جمعی

تعبیر خواب هایی که توسط معبرین به نام دنیا انجام می شود، دلیل بر این نیست که حتما خواب شما به این معناست. شما می توانید تعبیر خواب سبزی پاک کردن را برای خود به گونی تعبیر نمایید، که انرژی مثبتی به شما بدهد. این تعبیر که توسط شخص شما انجام می شود، همیشه بهترین تعبیر خواهد بود.

نکات جالب تعبیر خواب سبزی پاک کردن

خانمها اکثرا به دلیل کارهای روزانه ی زیادی که دارند، شب ها بیشتر خواب می بینند. هرکدام از این خواب ها تعبیر خاصی دارند. مثلا تعبیر خواب سبزی پاک کردن خانمها. این که چه خوابی ببینید و یا در چه شرایطی خواب ببینید مسلما در تعبیر داشتن یا تعبیر شدن خواب موثر و مهم است.

منظور از سبزی پاک کردن در خواب هر نوع سبزی می باشد که وجود دارد. سبزی هایی چون تره، ترخون، خرفه، ریحان و… . هرکدام از این سبزی ها در خواب تعبیر مختص به خودشان را دارند. ما در این مطلب تعبیر خواب سبزی پاک کردن از هر نوع سبزیجاتی را بیان می کنیم.

انواع سبزیجات و تعبیر خواب آنها

معبرین دنیا هر کدام به نوعی تعبیری خاص برای تعبیر خواب سبزی پاک کردن بیان نموده اند به برخی از این تعبیر ها اشاره می کنیم.

تعبیر خواب سبزی پاک کردن خرفه:

سبزی خرفه نشان از فکر و خیال است. اگر در خواب ببینید که در حال پاک کردن این سبزی هستند دلیل بر بروز غصه و نگرانی در زندگی شخص می باشد. حتی اگر در خواب ببینید شخص در حال خوردن و یا داشتن این نوع سبزی می باشد نیز، دلیل بر بروز غصه و ناراحتی است.

تعبیر خواب پاک کردن سبزی ترخون:

آقای منوچهر مطیعی تهرانی در تعبیر خواب سبزی پاک کردن ترخون، بیان داشته اند که این سبزی نماد بهار است. کسی که در خواب ببیند در حال پاک کردن ترخون می باشد، به زودی به شادی و فرحی می رسد. این که در خواب ببینید ترخون پاک می کنید تعبیر بهتری دارد تا این که آن را میل کنید.

دیدن ترخون در خواب در حالی که آن را می خورید به معنای غم و رنج است. پس تعبیر خواب سبزی پاک کردن ترخون با خوردن آن دقیقا در تضاد است. از این رو باید حتما خواب خود را با دقت به یاد داشته باشید. این مسئله را فراموش نکنید که تعبیر خواب ها همیشه هم جدی نیستند.

پس بدون شک خوردن ترخون در خواب که نماد از غم می باشد، دلیل بر بروز چنین اتفاقی نخواهد بود.

سبزی

تعبیر خواب پاک کردن سبزی تره:

تره یکی از سبزی های خوردنی می باشد که خانمها اصولا زیاد با آن سروکار دارند. از این رو حتی می توانند در خواب نیز با این سبزی اتفاقات جالبی را تجربه کنند. آقای مطیعی تهرانی در تعبیر خواب سبزی پاک کردن، در مورد سبزی تره بیان نموده اند که تعبیر این سبزی خوب نیست.

سبزی تره در خواب نماد از بد دهنی، پرخاشجویی و.. است. از این رو کسی که درخواب ببیند در حال پاک کردن سبزی تره می باشد، احتمالا دچار درگیری شده و حرف های ناشایستی به زبان خواهد اورد.

تعبیر خواب پاک کردن سبزی ریحان:

یکی دیگر از سبزیجاتی که بسیار مورد پسند است، ریحان می باشد. ابن سیرین در تعبیر خواب سبزی پاک کردن ریحان می گوید، دیدن خواب ریحان خوب نیست. اما اگر به جای پاک کردن ریحان، آن را از زمین بچینید دلیل بر گریستن می باشد.

اما برخی دیگر از معبرین خواب گفته اند دیدن خواب ریحان خوب است. اگر شخصی را ببینید که در حال پاک کردن سبزی ریحان می باشد، و ریحان ها تازه و سرسبز هستند، تعبیر این خواب خوب است. اما اگر اگر درخواب ببینید که ریحان های پژمرده و خراب را پاک می کنید، تعبیر خوبی ندارد.

تعبیر خواب سبزی پاک کردن تربچه:

تربچه یکی دیگر از سبزی های پرطرفداری است که ممکن است علاوه بر زندگی روزانه ی ما، خواب ما را نیز در بر بگیرد. تعبیر خواب سبزی پاک کردن آنهم از نوع تربچه، به معنای بدهی و دین های کوچک است. اگر در خواب ببیند شخصی دسته ای تربچه خریداری نموده و نزد شما می آید تا با هم این تربچه ها را پاک کنید، دلیل بر این است که شخص به شما مدیون می شود.

این دین یکباره به وجود نمی آید. بلکه خرد خرد و اندک اندک جمع شده و به یک بدهی بزرگ تبدیل می شود. دقیقا مثل این که از دوستی پول هایی به صورت کم کم گرفته باشید و پس از حسابرسی ببینید که بدهی شما تا چه حد بالا رفته است.

تربچه به تنهایی نماد بدهی های کوچک است. حال اگر دسته ای از تربچه ها را در خواب ببینید دلیل بر بزرگ شدن بدهی های کوچک شما می باشد.

خواب دیدن

تعبیر خواب سبزی پاک کردن به طور کلی

همانطور که بیان کردیم پاک کردن و یا خوردن هر نوع سبزی در خواب، تعبیر خاصی دارد. اما اگر در خواب ببینید که به طور کلی در حال پاک کردن سبزی هستید. این که مشخص نباشد چه نوع سبزی را دارید پاک میکنید، تعبیر مجزایی دارد.

آنلی بیتون یکی از معبرین به نام غربی در تعبیر خواب سبزی پاک کردن بیان نموده اند: اگر دختر مجردی در خواب ببیند که دسته ای سبزی مقابل خود دارد و در حال پاک کردن این سبزی ها برای تهیه شام است، به معنای روبه رو شدن با یک مرد است.

مردی که خوشرو بوده و قصد ازدواج دارد. خواب دیدن دختر مجرد چنین تعبیری در بر دارد. اما این که شخص دیگری خواب ببیند در حال پاک کردن سبزی است، مسلما تعبیر دیگری خواهد داشت.

از طرفی دیگر آقای منوچهر مطیعی تهرانی، یکی از بهترین معبرین ایران در تعبیر خواب سبزی پاک کردن چنین بیان نموده اند: اگر در خواب ببینیم در حال پاک کردن سبزی شنبلیله هستیم و یا در حال خوردن آن می باشیم، و یا قصد خریدن آن را داریم، تعبیر یکسانی دارد.

کلا خواب دیدن شنبلیله به معنای آشنایی با شخصی به عنوان مربی می باشد. این شخص بسیار خشن و دلسوز می باشد و به ما در کسب موفقیت های بیشتر کمک می نماید.

همه ی این تعبیر خواب ها و مخصوصا تعبیر خواب سبزی پاک کردن، در صورتی درست هستند که خواب شما صادقانه باشد. خوابی که در اثر سیری بیش از حد در خواب ببینید، یا این که به خاطر مشغله ی فکری خاصی که دارید ببینید، هرگز تعبیر درستی نخواهد داشت. پس بهتر است هر زمان در خواب، خوابی دیدید اقدام به تعبیر ان ننمایید.

هر خوابی را برای خود با احساس خوب پر کنید. این حس خوبی که شما برای تعبیر خواب سبزی پاک کردن خود به کار می برید، خیلی زیباتر و بهتر تعبیر خواهد شد. تا این که آن را با تعبیرهای معروف بد و به حس منفی دچار کنید.

8 دیدگاه ها

 1. سلام درود بیکران
  من دیشب خواب دیدم مادرشوهرم وپدرشوهرم زن عموم مادرم و چندتا اقوام دیگه که یادم نیست درحال پاک کردن سبزی جعفری هستن در ابن خال دوست دختر سابق شوهرم امد بود و میخواست خودش رو در شوهرم جا کنه ولی خیلی کوچیک شده بود به اندازه عروسک باربی لاغر زشت به اندازه کف دستم شده بود منم اونو دعوا میکردم چندبار زدمش بعد ناراحت رفت به شوهرم گفتم چرا دعواش نکردی گفت شاد بره خودکشی کنه ولش کن ولی برق خیلی عجیب شیطانی تو چشم دوست دختر سابق شوهرم میدیدم .
  ….من الان ۵ سال اصلا تو فکر یا یاد گذشته نیستم لطفا منو از این خواب و اشفتگی در بیار ممنونم 😔

 2. سلام من خواب دیدم یه دسته سبزی خوردن جدا و یه دسته هم جعفری و تره کنار هم بود و مشغول پاک کردن سبزیها بودم تعبیرش چیست؟

 3. سلام
  تعبیر خواب سبز خوردن چیه؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. سلام و عرض ادب
   نشانه نیکی، خرمی و شادی است و اگر تلخ و ناخوش بود دلیل بر رنج و اندوه است.

 4. تعبیر پاک کردن سبزی اش چیه؟؟ وهمچنین فرد فوت شده هم در خواب بود که دید ما سبزی اش پاک میکنیم

  1. سلام وقت بخیر
   تعبیر خواب آش و شوربا تعبیر خواب آش به روایت منوچهر مطیعی تهرانی شوربا نعمت و فایده و خیر و نیکی است.

 5. سلام.من خواب دیدم که تو یه برکه کوچیک که آب خیلی کمی داره من و مامانم و خاله و زنداییم در حال پاک کردن سبزی خوردن هستین ولی از بین سبزی ها تربچه رو یادمه که خاله م همش غر میزد تربجه ها پر از گل شده که یهو از بالا سرمون مقداری شاخ و برگ درخت افتاد وسطمون نگاه بالا که کردیم دیدیم یه گربه آویزون شده از شاخه درخت و در حال افتادنه که همه مون از اونجا فاصله گرفتیم که راحت بپره و بره و من خیلی ازش دور شدم و چون میترسیدم پشتمو طرفش
  کردم اما موقع پریدن گربه از پشت به کتفم خورد و بعدش فرار کرد رنگ گربه هم طوسی بود و زیر شکمش
  سفید ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  1. سلام وقت بخیر
   دیدن گربه بر پنج وجه است. اول: دزد. دوم: عمار (سخن چین). سوم: بیماری. چهارم: زنی مشفقه (زنی دلسوز و مهربان). پنجم: جنگ و خصومت کردن (جنگ و دشمنی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *