محافظ تشک - خوابستان

همان طور که می دانید بهتر است برای افزایش عمر تشک خود و برای آنکه بتوانید به بهترین شکل از آنها استفاده کنید. از محافظ تشک برای تشک فالومو یا تشک دنلپ یا تشک مهمان یا هر تشک دیگر استفاده کنید.

محافظ تشک

به کار گیری پد محافظ تشک برای تشک فالومو یا تشک مهمان هر تشک دیگر از بروز مشکلاتی ناشی از نشت مواد به درون تشک، حشرات، آلرژی ها و یا آلودگی ها جلوگیری می کند.

با استفاده از پد محافظ تشک می توانید عمر تشک خود چند برابر کنید. این پد محافظ برای تشک های طبی، تشک فالومو، تشک مهمان و هر تشک دیگر کاربرد دارد. شما با استفاده از پد محافظ تشک می توانید خوابی راحت و محیطی تمیز و پاکیزه داشته باشید.

همان طور که می دانید شستن تشک امری غیر ممکن و محال است؛ به همین خاطر در حفظ و نگهداری آن بایستی کوشا باشید و نگذارید به راحتی کثیف شود. برای این کار بایستی از یک روکش به عنوان محافظ تشک استفاده کنید تا تشک شما همیشه تمیز باشد.

روکش یا محافظ تشک در سایز ها و رنگ های مختلفی وجود دارند و در مدل ها و جنس های متفاوتی ساخته می شود که هر کدام مزایای خود را دارند. برای انواع تشک ها مثل تشک فالومو، تشک دنلپ، تشک مهمان و … کاربرد دارد.

کاربرد محافظ تشک

1- جلوگیری از پارگی و ساییدگی تشک با بکارگیری محافظ تشک

روکشی که به صورت فابریک بر روی تشک ها قرار دارد تا حدی از پارگی ناشی از خوابیدن و ساییدگی جلوگیری می کند و از آن تا حدی محافظت می کند. اما بدانید که با گذشت زمان تشک کثیف می شود و ذرات ریز به درون تشک نفوذ می کنند و در تشک جمع می شوند و یا اینکه بخش هایی از آن دچار ساییدگی می شود. برای اینکه این مشکل بر طرف شود بهتر است از محافظ تشک، پد تشک و یا کاور های تشک استفاده شود.

2- ضد آب بودن محافظ تشک

یکی دیگر از مزایای محافظ های تشک، ضد آب بودن آنها است. این ویژگی موجب می شود که هیچ گونه مایعاتی مثل عرق انسان ها به داخل تشک نفوذ نکند. این امر باعث می شود که آلودگی در زیر لایه ی تشک جمع نشود و منجر به کپک زدن نشود.

بنابراین برای افرادی که دچار مریضی بی اختیاری در ادرار را دارند و یا کودکانی که کنترل ادارا ندارند یا برای حیوانات خانگی که بر روی تخت می خوابند این محافظ ها بسیار مناسب است و برای همه نوع تشک اعم از تشک دنلپ، تشک مهمان و … کاربرد دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تشک دنلپ وارد سایت خوابستان شوید.

3- ضد آلرژی بودن محافظ تشک

یکی از رایج ترین عامل های آلرژی در وسایل خانگی، کنه های ناشی از گرد و غبار است. این کنه ها از پوسته های پوست انسان ها تغذیه می کنند و رشد می کنند و در فضای تشک پرورش پیدا می کنند. بهترین راهی که برای مقابله با آنها وجود دارد این است که از محافظ تشک استفاده شود زیرا که خاصیت ضد آلرژی دارد و محیطی سالم و تمیز برای خواب انسان ها ایجاد می کند.

شما می توانید از این محافظ ها برای تشک های دنلپ یا فالومو یا هر تشک دیگر استفاده کنید. قیمت تشک دنلپ بستکی به مواردی دارد که در سایت خوابستان به طور کامل شرح داده شده است.

عامل های آلرژی زای دیگری به ویژه برای انسان های که دچار بیماری آسم، انواع قارچ ها، شوره بدن حیوانات و کپک ها هستند وجود دارد که می توانند به راحتی به داخل تشک نفوذ کنند. برای جلوگیری از این امر می توانید از محافظ های تشک های مثل دنلپ و طبی و … استفاده کنید. برای کسب اطلاع بیشتر درباره قیمت تشک دنلپ می توانید وارد سایت خوابستان شوید.

4 دیدگاه ها

 1. سلام
  میخواستم بدونم محافظ از گرمای بیش از حدم جلوگیری میکنه؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله تا حدودی جلوگیری میکنه

 2. بهتره که محافظه تشکو با دست بشوریم یا ماشین لباسشویی؟؟؟؟

  1. سلام وقت بخیر
   با ماشین لباسشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *