خرید تشک و همین طور انتخاب تشک به عواملی بستگی دارد که باید به آنها توجه شود. در زمان خرید تشک شما  باید وزن و قد و سن و همین طور فیزک بدن شخصی که قرار است بر روی آن بخوابد را در نظر بگیرید.

تشک ها در انواع زیادی با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد اما شما باید ببینید چه نوع تشک برای شما مناسب تر است. بنابراین در هنگام خرید تشک همه ی موارد، حتی قیمت تشک خوشخواب را نیز در نظر بگیرید.

نکات درباره با خرید تشک

تشک ها به طور به دو دسته با فنر و بدون فنر تشکیل می شوند. تشک هایی که دارای فنرهستند قابلیت ارتجاعی دارند که باعث می شود اینن تشک ها نرم تر شوند. تشک هایی که فنر ندارند دارای اسکلت مرکزی هستند و از فوم های HD یا +HD یا  HR و یا ELIOFOFTتشکیل شده اند که نسبت به سایر تشک ها سفت تر هستند. در زمان خرید تشک باید ببینید کدام نوع تشک برای شما مناسب تر است.

افرادی که دارای دیسک کمر هستند باید دقت داشته باشند که تشک خوشخواب مناسب برای کمر درد را برای خود انتخاب کنند. قیمت تشک خوشخواب مناسب برای کمر درد خیلی گران تر از تشک های دیگر نیست.

تشک مموری فوم چیست؟

یکی دیگر از انواع تشک ها که در بازار وجود دارد و جزو محبوب ترین نوع تشک در بین مردم محسوب می شود، تشک هایی هستند که داراری مموری فوم هستند. ممکن است خیلی از افراد از تشک های دارای مموری فوم اطلاعای ندارند و نمی دانند که چه ویژگی هایی دارد. باید به این افراد بگوییم که این تشک ها ویژگی های منخصر به فردی دارند.

مموری فوم که در رویه ی بالایی تشک ها قرار دارد، فرم بدن را به خود میگیرد و پستی و بلندی بدن مثل گودی گردن و کمر و زیر زانو ها پر می کند. این حرک باعث می شود ستون فقرات افراد در حالت استاندار قرار بگیرند و فرد بعد از بیدار شدن از خواب احساس خستگی و کمر درد نکند .

خرید تشک دارای مموری فورم بسیار زیاد است زیرا این تشک خوشخواب ویژگی خاص خود را دارد و به افراد در حفظ ستون فقرات کمک می کند. این تشک ها را می توان جزوتشک خوشخواب مناسب برای کمر درد دانست و افرادی که از کمر درد رنج میبرند می توانند از این تشک ها تهیه کنند.

توجه داشته باشید که خرید حضور تشک خیلی بهتر است خرید آنلاین است با اینکه همیشه خرید آنلاین مزیت های خاص خود را دارد این بار به شما توصیه می کنیم که برای خرید تشک خوشخواب بهتر است حضور اقدام کنید. شما می توانید از طریق سایت خوابستان انواع تشک و ویژگی های آنها را مطالعه کنید سپس برای خرید حضوری اقدام کنید.

خرید تشک خوشخواب مناسب برای کمر درد-فروشگاه اینترنتی کالای خواب خوابستان
خرید تشک خوشخواب مناسب برای کمر درد-فروشگاه اینترنتی کالای خواب خوابستان

 

در خرید حضوری شما برای دقایقی ام که شده می توانید دراز کشیدن بر روی تشک ها را امتحان کنید و ببنید که آیا راحتی لازم را برای شما به همراه دارد یا خیر. بنابراین برای خرید تشک حتما حضوری اقدام کنید و بهتر است از قبل کمی درباره تشک ها اطلاعات کسب کنید و قیمت تشک خوشخواب ها را نیز می توانید از قبل دربیاورید.

بهتر است برای خرید تشک با کارشناس فروش مشورت کنید و از آن در این زمینه کمک بگیرید تا در نهایت مناسب ترین تشک را بر اساس سلیقه ی خود خریداری کنید. اگر قرار است تشک دو نفره خریداری کنید حتما مواردی که در نظر دارید را با کارشناس فروش درمیان بگذارید. مواردی مثل درجه سفتی تشک، انتقال حرکت در تشک، درجه حرارت تشک، عمر تشک، قیمت تشک خوشخواب و … را حتما مطرح کنید.

اگر دچار کمر درد هستید و به دنبال تشک خوشخواب مناسب برای کمر درد هستید، حتما با کارشناسان فروش مطرح کنید تا تشک مناسب را خریداری کنید.

در نظر داشته باشید که یکی از عواملی که موجب ایجاد آرامش در خواب می شود انتخاب تشک مناسب است. با تشک مناسب حتما خواب راحت تری را تجربه خواهید کرد.

 

4 دیدگاه ها

 1. میشه یه توضیحی راجب تشک های طبی هم بدین؟

  1. سلام و وقت بخیر
   به لینک زیر مراجعه کنید تمام توضیحات داده شده
   مزایای تشک طبی

 2. چیکارکنیم که تشکی که میخریم بیشتر دووم بیاره؟

  1. سلام و وقت بخیر
   به لینک زیر مراجعه کنید تمام توضیحات داده شده
   روش های افزایش عمره تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *